Kompozycja, 1965
2 000 - 3 000 zł
28 kwietnia 2022 godz. 20:00
2 000 - 3 000 zł
60 x 49 cm w świetle ramy (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. i dat. p. d. (poniżej kompozycji): "L. Lewicki. 1965" (czarną kredką)
Datowanie
1965
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza i opisany l. d. (poniżej kompozycji): "„Kompozycja” / 5/2" (czarną kredką)