22

Portret abstrakcyjny, 1999

ID: 5121

50 000 zł

50 000 - 70 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 20:00

Proweniencja

65,2 x 50 cm

olej, kolaż, technika mieszana/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "J. J. ZIÓŁKOWSKI / IX 1999"

Datowanie

1999

Kompozycja pochodząca z młodzieńczego okresu twórczości absolwenta krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych jest ciekawym przykładem talentu artysty, a zarazem początkowych inspiracji malarskich. Jakub Julian Ziółkowski realizuje się zarówno w sztuce figuralnej, jak i abstrakcyjnej. W jego dziełach dostrzega się nawiązania do surrealizmu, malarstwa metafizycznego, a nawet sztuki Dalekiego Wschodu. Artysta indywidualnie prezentował swoje dzieła m. in. w Nowym Jorku, Genewie i Londynie.

Archanioł

Cena wylicytowana: 50 000 zł

Nowe Metropolis, 2016

Cena wylicytowana: 135 000 zł
4

Uwięzione przedmioty I, 1991

Cena wylicytowana: 190 000 zł
5

Żywioły

Cena wylicytowana: 60 000 zł
10

Detective Stories - Cover, 1998

Cena wylicytowana: 100 000 zł
11

Kompozycja, 2007

Cena wylicytowana: 13 000 zł
12

Kathmandu III, 2022

Cena wylicytowana: 16 000 zł
13

Kompozycja, 1983

Cena wylicytowana: 7 000 zł
16

S-IV, 1970

Cena wylicytowana: 38 000 zł
24

Kompozycja, 1965

Cena wylicytowana: 2 000 zł
26

Tulipan, 2017

Cena wylicytowana: 13 000 zł
27

Kontrabasista, 2017

Cena wylicytowana: 11 000 zł
28

Erotyk

Cena wylicytowana: 18 000 zł
31

Tenisista

Cena wylicytowana: 3 500 zł
32

Asklepios

Cena wylicytowana: 49 000 zł
38

Epicentrum Qantinum, 2021

Cena wylicytowana: 58 000 zł
39

Bez tytułu, 2018

Cena wylicytowana: 7 500 zł
40

Dom, 1970/71

Cena wylicytowana: 11 500 zł
44

Postać w dymie, 2019

Cena wylicytowana: 17 000 zł
47

Wilk 2, 2020

Cena wylicytowana: 10 000 zł
48

Dreamers, 2021

Cena wylicytowana: 10 000 zł
49

Inquest, 2017

Cena wylicytowana: 10 000 zł