39

Bez tytułu, 2018

ID: 5143

5 000 - 7 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 20:00

Proweniencja

zakup od artysty; kolekcja prywatna, Polska

40 x 120 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "AnnaAlicja TROCHIM / 2018; 40 x 120"

Datowanie

2018

Artystka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Kształciła się m. in. pod opieką Stefana Gierowskiego i Ryszarda Wojciechowskiego. Kompozycje artystki, nawiązujące do abstrakcji geometrycznej, przepełnione są paletą barw. Widać w nich fascynacje światłem i przestrzenią. Mocniej zarysowane linie czy figury wyróżniają się z wibrującego, bardziej subtelnego tła. Obrazy artystki są częścią kolekcji muzealnych i prywatnych w Polsce i za granicą.

Archanioł

Cena wylicytowana: 50 000 zł

Nowe Metropolis, 2016

Cena wylicytowana: 135 000 zł
4

Uwięzione przedmioty I, 1991

Cena wylicytowana: 190 000 zł
5

Żywioły

Cena wylicytowana: 60 000 zł
10

Detective Stories - Cover, 1998

Cena wylicytowana: 100 000 zł
11

Kompozycja, 2007

Cena wylicytowana: 13 000 zł
12

Kathmandu III, 2022

Cena wylicytowana: 16 000 zł
13

Kompozycja, 1983

Cena wylicytowana: 7 000 zł
16

S-IV, 1970

Cena wylicytowana: 38 000 zł
24

Kompozycja, 1965

Cena wylicytowana: 2 000 zł
26

Tulipan, 2017

Cena wylicytowana: 13 000 zł
27

Kontrabasista, 2017

Cena wylicytowana: 11 000 zł
28

Erotyk

Cena wylicytowana: 18 000 zł
31

Tenisista

Cena wylicytowana: 3 500 zł
32

Asklepios

Cena wylicytowana: 49 000 zł
38

Epicentrum Qantinum, 2021

Cena wylicytowana: 58 000 zł
40

Dom, 1970/71

Cena wylicytowana: 11 500 zł
44

Postać w dymie, 2019

Cena wylicytowana: 17 000 zł
47

Wilk 2, 2020

Cena wylicytowana: 10 000 zł
48

Dreamers, 2021

Cena wylicytowana: 10 000 zł
49

Inquest, 2017

Cena wylicytowana: 10 000 zł