Bez tytułu, 2018
5 000 - 7 000 zł
28 kwietnia 2022 godz. 20:00
5 000 - 7 000 zł
40 x 120 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "AnnaAlicja TROCHIM / 2018; 40 x 120"
Datowanie
2018
Proweniencja
- zakup od artysty; - kolekcja prywatna, Polska
Artystka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Kształciła się m. in. pod opieką Stefana Gierowskiego i Ryszarda Wojciechowskiego. Kompozycje artystki, nawiązujące do abstrakcji geometrycznej, przepełnione są paletą barw. Widać w nich fascynacje światłem i przestrzenią. Mocniej zarysowane linie czy figury wyróżniają się z wibrującego, bardziej subtelnego tła. Obrazy artystki są częścią kolekcji muzealnych i prywatnych w Polsce i za granicą.