Inquest, 2017
11 000 - 15 000 zł
28 kwietnia 2022 godz. 20:00
11 000 - 15 000 zł
69,5 x 89,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: [cyrylicą] "Inguest. 2017 / oil on canvas. / 70 x 90 cm. / Paliy i. o." oraz pieczęć (nieczytelna)
Datowanie
2017
Proweniencja