Kompozycja wielofiguralna, 1984
4 000 - 6 000 zł
28 kwietnia 2022 godz. 20:00
4 000 - 6 000 zł
39,5 x 49,5 cm
olej/płyta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "J Przybył 84"
Datowanie
1984
Proweniencja