Kompozycja ze szpilkami, 1995
15 000 - 18 000 zł
28 kwietnia 2022 godz. 20:00
15 000 - 18 000 zł
21,5 x 21 cm
akryl, szpilki/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "TERESA TYSZKIEWICZ '95"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "18 [w kole] / TERESA / TYSZKIEWICZ / 1995 / FRANCE"
Datowanie
1995
Proweniencja