Wnętrze świątyni
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6728
15,8 x 11,5 cm
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Proweniencja
na odwrocie druk łódzkich Zakładów Graficznych „Prasa”