Projekty sakralne - bryła i wnętrze - praca dwustronna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6766
29,5 x 25 cm
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Proweniencja
na odwrocie szkice