Wnętrze sakralne - praca dwustronna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6760
24,5 x 29,5 cm
kredka/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)
Stan zachowania: lekkie uszkodzenie papieru przy dolnej krawędzi
Proweniencja
na odwrocie szkice budynków i wnętrz