Wnętrze sakralne - praca dwustronna

ID: 6760

3 500 zł

Proweniencja

24,5 x 29,5 cm

kredka/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

na odwrocie szkice budynków i wnętrz

Stan zachowania: lekkie uszkodzenie papieru przy dolnej krawędzi