Szkic ikonostasu
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6758
19,5 x 13 cm
długopis/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N" (ołówkiem)
Stan zachowania: drobne zagięcia papieru
Proweniencja