Szkic ikonostasu

ID: 6758

2 000 zł

Proweniencja

19,5 x 13 cm

długopis/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N" (ołówkiem)

Stan zachowania: drobne zagięcia papieru