Wnętrze cerkwi, lata 40.

ID: 6429

Proweniencja

14,5 x 21 cm

gwasz, akwarela/papier

Sygnatura

sygn. w kompozycji wzdłuż prawej krawędzi: "J. N." (ołówkiem)

Datowanie

lata 40.

na odwrocie szkic (ołówkiem)

Stan zachowania: zagięcia i drobne przedarcie papieru (lewy bok)