Wnętrze
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 4178
20,2 x 20,4 cm w św. p-p.
akwarela, tusz/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "J.N." (ołówkiem)
Proweniencja