We are White, we are the World / Barack Obama, Michael Jackson, Vladimir Putin

ID: 2134

Proweniencja

160 x 160 cm

akryl/płótno

wystawiany i reprodukowany: "The Krasnals. Whielki Krasnal / Czułem skurcze twojego przełyku", Galeria Miejska we Wrocławiu, Wrocław, luty 2016, s. 60 (il. barwna).

Datowanie

2009

sygn. i opisany na odwrocie: "„We are White, / We are the World / BARACK OBAMA, / Michael JACKSON, / Vladimir Putin” / THE KRASNALS"