New Space Triad

ID: 2696

10 700 zł

50,3 x 50,3 cm;

tworzywo sztuczne, pilśnia

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: Willmott 1988 / New Space Triad / (right panel)

Datowanie

1988

na odwrocie oznaczenie: 2036