New Space Triad
Willmott Elizabeth (-)
ID: 2696
50,3 x 50,3 cm;
tworzywo sztuczne, pilśnia
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: Willmott 1988 / New Space Triad / (right panel)
Datowanie
1988
na odwrocie oznaczenie: 2036