Polski biały miś zagrożony wyginięciem na skutek ocieplenia klimatu, zwłaszcza rozpalonej do czerwoności gorączki klimatu absurdu w świecie polityki - z cyklu Animal Planet

ID: 7118

7 500 zł

40 x 40 cm

olej/płótno

Datowanie

2013

na odwrocie opisany:

- 'POLSKI MIŚ POLARNY - / ZAGROŻONY WYGINIĘCIEM / NA SKUTEK OCIEPLENIA / KLIMATU...'

- The Krasnals '2013

- PRACA PREZENTOWANA NA WYSTAWIE "THE KRASNALS AUTOPORTRET / POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI" MUZEUM / GÓRNOŚLĄSKIE W BYTOMIU 2023/2024"