Polski biały miś zagrożony wyginięciem na skutek ocieplenia klimatu, zwłaszcza rozpalonej do czerwoności gorączki klimatu absurdu w świecie polityki - z cyklu Animal Planet
ID: 7118
The Krasnals - Whielki Krasnal (-)
ID: 7118
40 x 40 cm
olej/płótno
Datowanie
2013
na odwrocie opisany:
- 'POLSKI MIŚ POLARNY - / ZAGROŻONY WYGINIĘCIEM / NA SKUTEK OCIEPLENIA / KLIMATU...'
- The Krasnals '2013
- PRACA PREZENTOWANA NA WYSTAWIE "THE KRASNALS AUTOPORTRET / POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI" MUZEUM / GÓRNOŚLĄSKIE W BYTOMIU 2023/2024"