Abstrakcja nr 1431, 2005
Dwurnik Edward (1943-2018)
ID: 6535
60 x 79 cm
technika mieszana, akwarela, tempera, akryl/tektura
Datowanie
2005
Proweniencja
- zakup w Domu Aukcyjnym Polswiss Art; - kolekcja prywatna, Warszawa
- autorskie pieczęcie: "AKWARELA / E. DWURNIK" oraz "NA PAPIERZE / NR: 10706";
- autorskie opisy: "góra dowolnie [strzałki w trzech kierunkach], TYTUŁ: NR: 1431, 60 x 79 cm, + tempera + akryl, 1 - 18.02.2005."