Abstrakcja nr 1431, 2005

ID: 6535

19 000 zł

Proweniencja

- zakup w Domu Aukcyjnym Polswiss Art; - kolekcja prywatna, Warszawa

60 x 79 cm

technika mieszana, akwarela, tempera, akryl/tektura

Datowanie

2005

- autorskie pieczęcie: "AKWARELA / E. DWURNIK" oraz "NA PAPIERZE / NR: 10706";
- autorskie opisy: "góra dowolnie [strzałki w trzech kierunkach], TYTUŁ: NR: 1431, 60 x 79 cm,  + tempera + akryl, 1 - 18.02.2005."