Progresja symetryczna, 2024

ID: 6965

28 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Łódź

50 x 100 cm

akryl, tektura/płyta

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "ANDRZEJ GIERAGA / PROGRESJA SYMETRYCZNA / AKRYL, TEKTURA, PŁYTA / Ø 100 ½, 2024"

Datowanie

2024

na odwrocie pieczęć autorska