New Space Triad, 1988

ID: 5227

10 000 zł

Proweniencja

50,2 x 50,2 cm

tworzywo sztuczne, pilśnia

Obiekt wystawiany i ujęty w katalogu: "Null-dimension", Kunst International, Konstruktive strömungen, Galerie „New Space”, lipiec - grudzień 1988, s. 90 (il. cz.-b).

Datowanie

1988

na odwrocie oznaczenie: "2036"