New Space Triad, 1988
Willmott Elizabeth (-)
ID: 5227
50,2 x 50,2 cm
tworzywo sztuczne, pilśnia
Obiekt wystawiany i ujęty w katalogu: "Null-dimension", Kunst International, Konstruktive strömungen, Galerie „New Space”, lipiec - grudzień 1988, s. 90 (il. cz.-b).
Datowanie
1988
Proweniencja
na odwrocie oznaczenie: "2036"