O czym ta sztuka jest. Brigitte Bardot, Pablo Picasso, 2022

ID: 7116

14 000 zł

100 x 70 cm

olej/płótno

Sygnatura

p. d.: "The Krasnals '2022"

Datowanie

2022

na odwrocie opisany:

- "O czym ta sztuka jest? / Brigitte Bardot, Pablo Picasso / The Krasnals '2022 / Whielki Krasnal";

- na blejtramie: PRACA PREZENTOWANA NA WYSTAWIE "THE KRASNALS. AUTOPORTRET POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI" / MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIE W BYTOMIU, 2023/2024