Twarz, 2001
Abakanowicz Magdalena (1930-2017)
ID: 6832
39 x 29,5 cm (arkusz)
tusz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. u dołu: "M. Abakanowicz 2001" (ołówkiem)
Datowanie
2001
Proweniencja
na odwrocie oznaczenia: "115506 KA 14541" (ołówkiem)