Rysunek tuszem 194, 2003
Pawlak Włodzimierz (1957-)
ID: 6557
32 x 22,8 cm
tusz, ołówek/papier
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM / 194 [wpisane w okrąg] 2003"
Datowanie
2003
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy