Szkice architektury sakralnej - praca dwustronna

ID: 4220

Proweniencja

31,6 x 21,3 cm w świetle ramy

cienkopis, flamaster, długopis/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N."

na odwrocie rysunki