Ryby

ID: 1305

29,5 x 41,5 cm

technika mieszana/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "M Abakanowicz" (ołówkiem)

Datowanie

2002

dat. i opisany l. d.: Ryba 2002 (ołówkiem);

na odwrocie nalepka z opisem: Magdalena Abakanowicz / Ryba / tech. mieszana / wym. 42 x 30