Ryby
Abakanowicz Magdalena (1930-2017)
ID: 1305
29,5 x 41,5 cm
technika mieszana/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "M Abakanowicz" (ołówkiem)
Datowanie
2002
dat. i opisany l. d.: Ryba 2002 (ołówkiem);
na odwrocie nalepka z opisem: Magdalena Abakanowicz / Ryba / tech. mieszana / wym. 42 x 30