Projekt ikonostasu do cerkwi prawosławnej w Krakowie, lata 40. XX w.
ID: 5320
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5320
29 x 19,6 cm w św. p-p.
technika mieszana (akwarela, gwasz, tusz)/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)
Datowanie
lata 40. XX w.
Proweniencja