Projekt ikonostasu do cerkwi prawosławnej w Krakowie, lata 40. XX w.

ID: 5320

Proweniencja

29 x 19,6 cm w św. p-p.

technika mieszana (akwarela, gwasz, tusz)/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

Datowanie

lata 40. XX w.