Kompozycja barwna
Berlewi Henryk (1894-1967)
ID: 1109
46,3 x 36,2 cm
technika mieszana
Sygnatura
sygn. p. d.: "H. BERLEWI"; sygn. i dat. na odwrocie: "H. Berlewi 1957" (ołówkiem)
gwasz, olej, technika mieszana, papier?
na odwrocie pieczęć atelier artysty (częściowo czytelna): …PERRIN FROMANTIN / ATELIER / BERLEWI / VERSAILLES
Proweniencja:
– z kolekcji rodziny artysty (zakup w 2004 r.)
– kolekcja prywatna, Polska