Ikonostas
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6752
29 x 20,5 cm w św. p-p.
technika mieszana, akwarela, tusz/papier
Sygnatura
sygn. wewnątrz złożenia: "J. N."
Stan zachowania: drobne zabrudzenia, zagięcie papieru
Proweniencja
na odwrocie rysunek geometryczny oraz napisy: "czuję się; dobrze"