Ikonostas

ID: 6752

Proweniencja

29 x 20,5 cm w św. p-p.

technika mieszana, akwarela, tusz/papier

Sygnatura

sygn. wewnątrz złożenia: "J. N."

na odwrocie rysunek geometryczny oraz napisy: "czuję się; dobrze"

Stan zachowania: drobne zabrudzenia, zagięcie papieru