Erotica III, 1975
Lach-Lachowicz Natalia (1937-2022)
ID: 6631
10 x 10 cm (wymiary każdej z 4 fotografii)
fotografia barwna
Sygnatura
sygn. i dat. na planszy p. d.: "NATALIA 75"
Datowanie
1975
Proweniencja