Czerwone słońce, 1990
Tarasin Jan (1926-2009)
ID: 5229
29,5 x 41,5 cm
gwasz, technika mieszana/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "JTarasin / 90"
Datowanie
1990
Proweniencja
- pieczęć (częściowo czytelna): "WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW / w Krakowie / Przedmiot nie podlega… / wywozu za …";
- oznaczenie na wklejce: "29."