Cerkiew, 1970
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6957
30 x 24 cm
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "J. NOWOSIELSKI 1970" (ołówkiem)
Datowanie
1970
Proweniencja
- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska
opisany na odwrocie: "26 szkice architektoniczne" (ołówkiem)