Abstrakcja

ID: 7161

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

18,5 x 12,5 cm w św. p-p.

zielony tusz/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)