Abstrakcja
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 7161
18,5 x 12,5 cm w św. p-p.
zielony tusz/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)
Proweniencja
- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska