Rysunek tuszem 177, 2003

ID: 6841

2 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

32,2 x 23 cm

akwarela, ołówek/papier

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM / 177 [wpisane w okrąg] / 2003"

Datowanie

2003