Rysunek tuszem 366, 2003

ID: 6839

2 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

32,2 x 23 cm

akwarela, kredka/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "W. PAWLAK"; dat. l. d.: "20.XII.2003"; sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM / 366 [wpisane w okrąg] / 2003"

Datowanie

2003

 dat. l. d.: "20.XII.2003"