Konstelacja
Haubenstock-Ramati Roman (1919-1994)
ID: 1890
ok. 38 x 57 cm
akwaforta, akwatinta/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati – Haubenstock 71" (ołówkiem)
Datowanie
1971
oznaczenie edycji l. d.: I/XX (ołówkiem)