Femme la Guerre, 1954
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 5492
35 x 26 cm w św. p-p.
litografia barwna
Datowanie
1954
Proweniencja
Galeria sztuki, Lyon, Francja
dat. z płyty p. g.: "11.6.40 [?]"
Grafika pochodzi z serii „Wojna i pokój”.
Wydana przez:
Éditions Cercle d'Art, Paryż 1954.