Femme la Guerre, 1954

ID: 5492

Proweniencja

Galeria sztuki, Lyon, Francja

35 x 26 cm w św. p-p.

litografia barwna

Datowanie

1954

dat. z płyty p. g.: "11.6.40 [?]"

Grafika pochodzi z serii „Wojna i pokój”.

Wydana przez:

Éditions Cercle d'Art, Paryż 1954.