W miłosnym uścisku, 1963

ID: 6925

45 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Francja

56,3 x 75,7 cm (arkusz)

akwaforta, sucha igła

Sygnatura

sygn. p. d.: "Picasso" (ołówkiem)

Datowanie

1963

oznaczenie egzemplarza l. d.: "20/50" (ołówkiem);

w kompozycji l. g.: 20.10.63 (odbicie lustrzane daty);

na odwrocie arkusza napis: 14034 / Etreinte - … 56,5 x 74. / 20/10/63 (ołówkiem)

Bloch 1112; Baer 1105