Order vertical game 4 x 4
Winiarski Ryszard (1936-2006)
ID: 2038
68 x 4 x 2 cm
akryl, ołówek/deska
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "order / vertical / game / 4 x 4 / winiarski / 81"
Datowanie
1981