Podwójne koła
Berdyszak Jan (1934-2014)
ID: 3655
40,6 x 21,4 cm
olej/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"
Datowanie
1962
Proweniencja
- kolekcja rodziny artysty - kolekcja prywatna, Poznań