Koła podwójne, 1963
Berdyszak Jan (1934-2014)
ID: 6822
50 x 27 cm;
olej, gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1963"
Datowanie
1963
Proweniencja
kolekcja prywatna, Poznań