Koła podwójne, 1963

ID: 6822

9 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Poznań

50 x 27 cm;

olej, gwasz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1963"

Datowanie

1963