Podwójne koła
Berdyszak Jan (1934-2014)
ID: 1493
41 x 21,5 cm
technika mieszana/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"
Datowanie
1962
Proweniencja: