Pejzaż czerwony

ID: 1361

49,8 x 64,8 cm (arkusz); 39,4 x 50,2 cm (odcisk płyty)

litografia barwna/papier bawełniany Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Hayden" (czarną kredką)

oznaczenie edycji l. d.: 145/150 (czarną kredką);

znak wodny u góry: Arches