Oddział Zatruć

ID: 2555

50 x 65 cm (wym. grafiki)

akwaforta, mezzotinta, sucha igła

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XIV"; "XXI"

Datowanie

2014

oznaczenie egzemplarza l. d.: "12/100"; napis u dołu: "ODDZIAŁ ZATRUĆ"