Oddział Zatruć
Bożek Kacper (1974-)
ID: 2555
50 x 65 cm (wym. grafiki)
akwaforta, mezzotinta, sucha igła
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XIV"; "XXI"
Datowanie
2014
oznaczenie egzemplarza l. d.: "12/100"; napis u dołu: "ODDZIAŁ ZATRUĆ"