Niebo i ziemia III
Misiak Leszek (1943-)
ID: 3773
69 x 49 cm
pastel/papier
Sygnatura
sygn. p. d: "Leszek Misiak"
Datowanie
1992
dat. l. d.: "1992"; napisu dołu: "Niebo i ziemia"; na odwrocie napis: "LESZEK MISIAK / „NIEBO I ZIEMIA” / 1992"