Niebo i ziemia III

ID: 3773

69 x 49 cm

pastel/papier

Sygnatura

sygn. p. d: "Leszek Misiak"

Datowanie

1992

dat. l. d.: "1992"; napisu dołu: "Niebo i ziemia"; na odwrocie napis: "LESZEK MISIAK / „NIEBO I ZIEMIA” / 1992"