Mickey Mouse & Coco Chanel Parfum, 2016
Death NYC (-)
ID: 6351
45 x 32 cm
offset, technika własna/szablon
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Death NYC 2016" (ołówkiem)
Datowanie
2016
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza p. d.: "69/100" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona l. d. z napisem w otoku: "artery DEATH & CO";
na odwrocie nalepka grupy Death NYC: "artery / DEATH & CO / New York City"
Do pracy dołączony certyfikat grupy DEATH NYC.