Kompozycja abstrakcyjna

ID: 3223

48,9 x 60 cm w świetle ramy

akryl, technika mieszana/płótno

Sygnatura

sygn. u góry: "Erna Rosenstein"

Malarstwo Erny Rosenstein odwołuje się do surrealizmu, wyobrażeń sennych czy abstrakcji. W prezentowanej pracy plątanina kresek, sieć linii tworzą przedziwne kombinacje, których nie da się jednoznacznie zinterpretować. Specyficzna malarska poetyka sprawia, że kompozycje artystki stanowią ciekawy wkład w dokonania polskiej awangardy.

na odwrocie słabo czytelna nalepka zakładu stolarskiego