Kierzkowski Bronisław (1924-1993)
ID: 1844
57,3 x 47,5 cm w św. p-p.
technika własna, gwasz/papier (fakturowany)
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "BRONISŁAW KIERZKOWSKI 1960"
Datowanie
1960
- nalepka galeryjna z Nowego Jorku z opisem pracy: GALERIE CHALETTE / 1100MADISON AVE. NEW YORK 28, NY / NR. L 2177 / ARTIST: Bronislaw Kierzkowski / TITLE: Composition / MEDIUM: Gouache, 1960 / SIZE: