Koła podwójne, 1962
Berdyszak Jan (1934-2014)
ID: 6900
51 x 27 cm
olej, gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"
Datowanie
1962
Proweniencja
kolekcja prywatna, Poznań