Epifania

ID: 2509

115 x 69,5 cm

olej/płótno

Datowanie

2004

na odwrocie napis: "WŁADYSŁAW PODRAZIK 2004 / ‚EPIFANIA’ /OLEJ – 115 X 69,5 cm"