Epifania
Podrazik Władysław (1953-)
ID: 2509
115 x 69,5 cm
olej/płótno
Datowanie
2004
na odwrocie napis: "WŁADYSŁAW PODRAZIK 2004 / ‚EPIFANIA’ /OLEJ – 115 X 69,5 cm"