Chorzów. Przewody wysokiego napięcia, 1928

ID: 7399

Proweniencja

40,5 x 50 cm (arkusz)

technika fotograficzna

Sygnatura

sygn. p. d.: "W Romer 1928" (ołówkiem)

Datowanie

1928

napis l. d.: "Chorzów. Przewody wysokiego napięcia" (ołówkiem)

Stan zachowania: zaplamienia papieru, drobne uszkodzenia górnych rogów