Bez tytułu
Rokita Zuzanna (1988-)
ID: 3273
50 x 70 cm
technika własna/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na blejtramie: "ZUZANNA ROKITA, 2015, 50 x 70 CM"
Datowanie
2015