Bez tytułu

ID: 2174

Proweniencja

- zakup od artysty - kolekcja prywatna, Kraków

170 x 170 cm

farba ftalowa, akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "Tomek Baran 2011; Tomasz / Baran / 2010"

Datowanie

2010-2011

Dyplom z zakresu malarstwa obronił w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W 2012 roku został stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Uczestnik zagranicznych i krajowych wystaw, w tym Biennale Jeune Création Européenne w Montrouge we Francji (2009), w Galerii Platan w Budapeszcie (2015) czy XVI Międzynarodowego Triennale Malarstwa “Nomadic Images” w Wilnie (2016). Laureat nagrody Strabag Art Award.